Bursa'da adliye önünde kan gövdeyi götürdü
Bursa'da tehdit yüzünden davalık olan iki aile duruşma çıkışı adliye önünde bıçaklarla ve silahla birbirine girdi. 6 kişinin yaralandığı sıcak anların yaşandığı olay, başka bir dava için adliyede görev alan çevik kuvvet tarafından önlendi. Kendisi ve yakınları bıçaklanan kadın ise feryat etti
BURSA , 27 Haziran 2013 Perşembe, 12:14
Bursa'da adliye önünde kan gövdeyi götürdü

Edinilen bilgiye göre, tehdit sebebiyle duruşmaya giren Çınar ve Narin ailesinin fertleri dava çıkışında tartışmaya başladı. Uluyol'daki tramvay duraklarında başlayan kavga, adliye önüne kadar sürdü. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu iki aile fertleri birbirine bıçak ve silah çekti.

Bıçaklı kavgada 1'i kadın 6 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Kavgada aynı aileden baba Hilmi Narin oğlu Barış Narin ve yeğeni Azaattin Narin ile diğer aileden baba Mustafa Çınar oğlu Recep Çınar ve anneleri bıçakla yaralandı.

Adliye önünde başka bir duruşma yüzünden tedbir alan çevik kuvvet ekipleri ise olayı büyümeden önledi. Koşarak şahısların peşinden koşan çevik kuvvet polisleri kişileri etkisiz hale getirip suç aletlerine el koydu.
Çıkan kavga sonucu yakınları ve kendisi bıçaklanan kadın ise sinir krizleri geçirdi. Olay yerine gelen 5 farklı 112 ekibi, yaralıları Bursa Devlet Hastanesi ile Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Polis, tarafların aynı hastaneye gitmemesi için de tedbir aldı.

Çevik kuvvetin el koyduğu 2 bıçak ve bir tabanca ise Cinayet Masası dedektiflerine teslim edildi.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"

 

\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"

 

\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"

 

\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"

 

\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR