Bursa'da AK Parti Yıldırım ilçe teşkilatından "Bu Hikayenin Kahramanları" ziyaretleri

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı bünyesinde İlçe Başkanı Ali Erbay, İl Yöneticileri, İlçe Başkan Yardımcıları, İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları, Kadın Kolları İlçe Yönetimi ve Gençlik Kolları İlçe Yönetimi şeklinde partinin çeşitli kademelerinde görev alan teşkilat mensupları Yıldırım ilçesinde önceki dönemlerde görev yapmış mahalle başkanlarını ziyaret ederek teşekkür belgeleri ve hediyeler takdim ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 09.12.2021 10:18

"Bu Hikayenin Kahramanları" sloganıyla gerçekleşen ziyaretlerle birlikte AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Ali Erbay'ın ev sahipliğinde Önceki Dönem İlçe Başkanları Mehmet Emin Tutan, Ahmet Er, Şakir Ermiş, Mümin Demir, Necmi Akosman, Hüdayi Yazıcı ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz bir araya gelerek buluşma programı gerçekleştirdiler. Birlik ve beraberliğin vurgusunun yapıldığı buluşmada AK Parti Yıldırım teşkilatının geçmişten günümüze büyük bir aile olduğunun mesajları verildi.

Gerçekleştirilen ziyaretler ve buluşma ile ilgili İlçe Başkanı Ali Erbay "AK Partimiz hamurunu aziz milletimizin yoğurduğu, istikametini milletimizin çizdiği bir siyasi harekettir. Bununla birlikte bu kutlu yolculukta ilçe teşkilatımızda geçmişten günümüze birbirinden değerli dava arkadaşlarımızın hizmetleri olmuştur. Bizlerde göstermiş oldukları gayretlerden ve vermiş oldukları emeklerden dolayı tüm dava arkadaşlarımıza birer teşekkür belgesi ve hediye hazırlayarak onları ziyaret etmek istedik. Bu ziyaretler ile birlikte görüyoruz ki görevler gelip geçse de davamıza ve partimize olan hizmet hiç bitmiyor elhamdülillah. Bizde eski-yeni ayrımı yok ve bu sayede Türkiye olarak 2023 hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Geçtiğimiz gün Önceki Dönem İlçe Başkanlarımız ile bir araya geldik. Her birine katılımlarından dolayı ve kalplerinin bizlerle birlikte attığından dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin" diye açıklamalarda bulundu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar