Bursa'da bu yollara dikkat!
Bursa'da Karayolları ve Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yol çalışmaları çalışmaları nedeniyle bazı yollarda şerit daraltmasına gidiliyor.
BURSA , 20 Ocak 2014 Pazartesi, 16:53
Bursa'da bu yollara dikkat!

İşte o yollar:

-BURSA-İZMİR D-200 KARAYOLU K.SANAYİ KAVŞAĞI İLE GÖRÜKLE KAVŞAĞI ARASI BORDÜR DÜZENLEME ÇALIŞMALARI İLE İRFANİYE KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI YAPIM ÇALIŞMALARI NEDENİYLE YOL GÜZERGAHINDA ŞERİT DARALTMASI YAPILARAK TRAFİK KONTROLLÜ SAĞLANMAKTADIR.

-BURSA - ORHANELİ YOLU İLE BURSA-MUDANYA KARAYOLU YOL GENİŞLETME VE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ŞERİT DARALTMASI YAPILARAK TRAFİK KONTROLLÜ SAĞLANMAKTADIR.

-BURSA-ANKARA YOLU GÜZERGAHINDA YOL VE ASFALT ÇALIŞMALARI İLE KÖPRÜ KORKULUKLARI MONTAJ ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR.

-ÇEKİRGE CADDESİ GÜZERGAHINDA ASFALT VE BORDÜR YENİLEME ÇALIŞMALARI NEDENİYLE YOL GÜZERGAHINDA ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR.

-NİLÜFER İLÇESİ ODUNLUK MAHALLESİ MİHRAPLI YAYA KÖPRÜSÜ KAZI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE MİHRAPLI KÖPRÜSÜ BEŞEVLER-DİKKALDIRIM İSTİKAMETİ ARAÇ TRAFİĞENE KAPATILMIŞ OLUP, ALTERNATİF GÜZERGAH OLARAK ESKİ ORHANELİ YOLU, ODUNLUK KÖPRÜSÜ VE BENT CADDESİ KULLANILMAKTADIR.

-BADEMLİ ESKİ MUDANYA CADDESİ GÜZERGAHINDA BORDÜR YENİLEME VE ASFALT ÇALIŞMALARI NEDENİYLE, ARAÇ TRAFİĞİ ALTERNATİF GÜZERGAHLARA YÖNLENDİRİLMEKTEDİR


-

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR