Bursa'da doktordan sağlık çalışanı annesine kutlama
İstanbul'da doktor olan Hande Poyraz, iki ayı aşkın süredir göremediği annesinin Anneler Günü'nü Nilüfer Belediyesi ekipleri aracılığıyla çiçek göndererek, kutladı.
BURSA , 10 Mayıs 2020 Pazar, 13:34
Bursa'da doktordan sağlık çalışanı annesine kutlama

İstanbul'da görev yapan doktor Hande Poyraz, Anneler Günü'nde, kendisi gibi sağlık çalışanı olan ve Bursa'daki annesi Ayser Poyraz'ın yanına gelemedi. Doktor Hande Poyraz Nilüfer Belediyesi'ni arayarak 23 Nisan Mahallesi'nde yaşayan annesine Vefa Sosyal Destek Grubu aracılığıyla Anneler Günü'nde çiçek göndermek istediğini söyledi. Nilüfer Belediyesi ekipleri de anne ve kızı için harekete geçti. Anne Ayser Poyraz Anneler Günü'nde çalan kapıyı açtığında büyük sürprizle karşılaştı. Kızının gönderdiği çiçekleri alan Poyraz, "İki ayı aşkın süredir kızımla görüşemiyoruz. Hem kızım hem ben bu süreçte aralıksız çalışıyoruz. Bugün kızımın sürprizi beni çok mutlu etti. Benim gibi çok sayıda sağlık çalışanı çocuğundan veya annesinden uzak kalma zorunda. Herkesin Anneler Günü'nü kutluyorum. Nilüfer Belediyesi'ne de aracılık ettikleri için çok teşekkür ederim" dedi.

Annesini telefondan görüntülü olarak arayarak bu duygu dolu anı perçinleyen Hande Poyraz da başta sağlık çalışanları olmak üzere bütün annelerin Anneler Günü'nü kutladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR