Bursa'da Gökdere Rotary Kulübü'nden anlamlı bağış
Bursa'da Gökdere Rotary Kulübü, üyelerinin ve iş insanlarının katkıları ile aldığı üç adet akülü sandalye aracını Nilüfer Belediyesi'ne bağışladı. Başkan Erdem, bu araçları ihtiyaç sahiplerine vereceklerini söyledi.
BURSA , 26 Ocak 2021 Salı, 12:11
Bursa'da Gökdere Rotary Kulübü'nden anlamlı bağış

Gökdere Rotary Kulübü, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Nilüfer Belediyesi'ne değerli bir bağışta bulundu.

Gökdere Rotary Kulübü Başkanı Yusuf Levent Uğurlu, Geçmiş Dönem Başkanı Hakan Turan, üyeler Figen Erdağ Demircan ve Gül Uğurlu Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'i makamında ziyaret ettiler. Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Özer'in de yer aldığı ziyarette Gökdere Rotary Kulübü Başkanı Yusuf Levent Uğurlu üç adet akülü sandalye aracını Başkan Erdem'e teslim etti. Bağışladıkları araçların, kulüp üyeleri ile Bursalı sanayici ve iş insanlarının katkıları ile alındığını belirten Uğurlu, Nilüfer Belediyesi'nin bunları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmasından mutluluk duyacaklarını belirtti.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de, bu anlamlı bağış için Gökdere Rotary Kulübü üyelerine teşekkür etti. Bağışın çok değerli olduğunu söyleyen Erdem, Nilüfer Belediyesi olarak engellilere yönelik çalışmalarına her geçen gün yenilerini ekleyerek, onları daha fazla sosyal yaşamın için almaya çalıştıklarını söyledi. Erdem bu üç akülü sandalye aracının, üç kişinin daha hayatını kolaylaştıracağını belirterek "Herkesin böyle duyarlı davranmasıyla ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımızın da hayatı daha da güzelleşecektir" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR