Bursa'da hırsızlar okulu talan etti
Bursa'da bir okula sınıf penceresinden giren hırsızlar, okuldaki tüm bilgisayar ve televizyonları çalıp idari odaları talan ettikten sonra kayıplara karıştı.
BURSA , 16 Nisan 2014 Çarşamba, 12:51
Bursa'da hırsızlar okulu talan etti

Alınan bilgiye göre, merkez Osmangazi ilçesi Yunuseli Mahallesi Şehit Gürcan Ulucan Okulu'na gece saatlerinde sınıf penceresini zorlayarak giren hırsızlar, 7 bilgisayar, 3 televizyonu çaldı. Güvenlik kameralarını da parçalayan hırsızlar, üst kattaki idari odaların kapılarını kırıp değerli eşya aradılar.

Kantindeki paraları çalan hırsızlar, sabah saatlerinde okula gelen öğretmen ve öğrencilere şok yaşattı. Müracat üzerine polis ekipleri geniş çaplı araştırma başlattı. Olay Yeri İnceleme ekipleri parmak izi araştırması yaparken, bir kısım güvenlik kamerası görüntülerinin kurtarılmaya, zanlıların kimliğinin tespit edilmeye çalışıldığı öğrenildi.

Bahçede okula katkı için kermes düzenleyen veliler ise hırsızlara tepki gösterdi. Çocukları ve okulun giderleri için 1-2 liraya yiyecek satarak katkı sağladıklarını belirten veliler, hırsızların yakalanmasını istediler.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR