Bursa'da iç hat seferleri ne zaman başlıyor?
THY ve Pegaus Pazartesi günü uçuşlarını başlatıyor. Peki, Adana, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep iç hat seferleri ne zaman başlıyor? Merak edenler için detayları haberimizde derledik. İşte, Adana, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep iç hat uçuşlarıyla ilgili detaylar...
BURSA , 30 Mayıs 2020 Cumartesi, 16:13
Bursa'da iç hat seferleri ne zaman başlıyor?

THY ve Pegasus'un ilk uçuş tarihlerinin belli olmasının ardından gözler diğer uçuşlara da çevrildi. Bilindiği üzere 1, 2 ve 3 Haziran tarihlerinde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Ankara, İzmir, Trabzon ve Antalya'ya karşılıklı uçuşlar başlıyor.

Peki, Adana, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep iç hat seferleri ne zaman başlıyor? İşte, merak edilen detaylar...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu THY, Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane ise Pegasus iç hat uçuşlarıyla ilgili önemli bilgiler paylaştı.

Buna göre ilk uçuşlar İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından karşılıklı olarak Ankara, İzmir, Antalya ve Trabzon'a 1 Haziran Pazartesi günü başlıyor.

Adana, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep iç hat seferleri ile ilgili gelişmelerini ise 4 Haziran'dan sonra netleşmesi ancak en kısa süre içerisinde bu illere de uçuşların başlaması bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR