Bursa'da izdiham
Bursa'da teknoloji mağazası açılışı izdihama yol açtı. Yüzde 50 indirimli satılan laptoplar saniyeler içinde tükenirken, yağmur altında bekleyen vatandaşlar birbirleriyle yarıştı.
BURSA , 07 Aralık 2013 Cumartesi, 10:05
Bursa'da izdiham

Bursa'da Orhaneli Yolu üzerindeki bir teknoloji mağazasının açılışında izdiham yaşandı. Teknoloji firmasının yaptığı indirimleri duyan Bursalılar, saatler öncesinden mağazanın önünde kuyruğa girdi. Yağmurun altında bekleyerek ucuz ürünlerden almak için uğraşan yüzlerce vatandaş, kapıların açılmasını bekledi. Mağazanın saat 08.00'de açılmasının ardından vatandaşlar, indirimdeki laptoplardan alabilmek için kıyasıya yarıştı.

LAPTOPLAR 10 SANİYEDE TÜKENDİ

Kısa süreli bir gerginliğin yaşandığı olayda, yüzde 50 indirimle satılan az sayıda laptop saniyeler için tükendi. Türkiye’de faaliyet gösteren teknoloji mağazası 48. şubesi Nilüfer ilçesinde açtı. Bazı ürünlerin indirimli satılması nedeniyle izdiham yaşanırken, vatandaşlar istedikleri ürünü bulabilmek için ter döktü. Mağaza girişlerinde polis ekipleri ve güvenlik görevlileri de tedbir aldı.

İstanbul'dan gelerek 12 saat boyunca mağaza önünde beklediğini belirten Ahmet Yıldız adlı vatandaş, yağmurun yağmasının kendilerini etkilemediğini söyledi. Laptop almak için gece saat 02.00'den beri sırada bekleyen Yücel Yılmaz ise, mağaza yetkililerinin yağmurluk dağıtmamasına tepki gösterdi.

Firma Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan, teknoloji marketlerinin Bursa'da ikinci, Türkiye çapında 48. şubesini açtıklarını ve halkın ilgisinden memnun olduklarını söyledi. Ceyhan, rekor indirimlerin iki gün boyunca süreceğini de sözlerine ekledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR