Bursa'da kayıp genci arama çalışmaları sonlandırıldı
Bursa'da 7 gün önce evden çıktıktan sonra bir daha haber alınamayan ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen genci arama çalışmaları sonlandırıldı.
BURSA , 06 Eylül 2020 Pazar, 20:35
Bursa'da kayıp genci arama çalışmaları sonlandırıldı

Bursa'nın Küplüpınar Mahallesi'nde ailesiyle birlikte yaşayan ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen 27 yaşındaki Salih Geçgel, 7 gün önce evinden ayrılmış ve bir daha geri dönmemişti.

Geçgel'den haber alamayan yakınları durumu polise bildirdi. Polis ekipleri Geçgel'in en son evine 10 kilometre uzakta bulunan Ovaakça Mahallesi'nde görüldüğünü belirledi. Mahalle sakinleriyle görüşen ekipler, Gelgeç'in sürekli Ovaakça'ya yürüyerek geldiğini, çay ocaklarında çay içtikten sonra ayrıldığını belirledi. Bunun üzerine durum arama kurtarma ekiplerine bildirildi. Kayıp genci bulmak için bölgeye AFAD, NAK, AKUT, ANDA ve çeşitli arama kurtarma ekipleri sevk edildi. Dün başlayan arama kurtarma çalışmaları bugün de devam etti.

ARAMALAR SONLANDIRILDI

Ormanlık alanda Geçgel'i bulmak için araziye giren AFAD, NAK, ANDA ve AKUT ekipleri, yaklaşık 10 kilometrekarelik alanda arama çalışmalarını gerçekleştirdi. Aramaların ikinci gününde de kayıp Geçgel'den bir ize rastlanılamaması üzerine arama çalışmaları sonlandırıldı.

Bölgeye, ekipler tarafından Geçgel'in fotoğrafları asıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR