Bursa'da korkunç olay! Oğlu tarafından bıçaklanan anne...
Bursa’nın Mudanya ilçesinde, bir ay önce oğlu tarafından karnından bıçaklanan yaşlı kadının taburcu olduktan sonra kalp krizi geçirerek ölümü üzerine soruşturma başlatıldı.
BURSA , 27 Ağustos 2015 Perşembe, 14:19
Bursa'da korkunç olay! Oğlu tarafından bıçaklanan anne...
Edinilen bilgiye göre, 23 Temmuz’da meydana gelen olayda, şizofreni hastası olan oğlu tarafından sağ karın boşluğundan bıçaklanan 78 yaşındaki Nurten Ö., hemen Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Aldığı bıçak darbe neticesinde böbrek yaralanması oluştuğu tespit edilen Nurten Ö. ameliyata alındı. Tedavinin ardından 9 Ağustos’ta taburcu edilerek evine gönderilen Nurten Ö, kalp krizi geçirince hemen Mudanya Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Aynı gün özel bir hastaneye sevk edilen yaşlı kadına anjiyo yapılarak stent takıldı. Burada 17 gündür ölüm kalım savaşı veren Nurten Ö. kurtarılamadı.

Savcılık olayla alakalı soruşturma başlattı. Ölümü şüpheli bulunan kadının cesedi otopsiye kaldırıldı. Nurten Ö.’nün kalp krizi mi, yoksa bıçaklanma neticesinde öldüğü Adli Tıp Kurumu’nun raporuyla belli olacak.

Bu arada bıçaklama olayından sonra gözaltına alınan şüpheli gencin ‘kasten yaralama’ suçundan ifadesi alındıktan sonra yakınları tarafından tedavi için Gaziantep’e götürüldüğü öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR