Bursa'da korkunç son! Evlenmesine izin verilmeyince...
Bursa’nın İnegöl ilçesinde sevgilisi ile evlenmesine izin verilmeyen genç, sevgilisine takılacağı hayali ile aldığı söz yüzüklerinin ikisini de parmağına takarak intihar etti.
BURSA , 01 Temmuz 2016 Cuma, 15:23
Bursa'da korkunç son! Evlenmesine izin verilmeyince...
Edinilen bilgilere göre, 32 yaşındaki E.M. ile uzun zamandır ilişkisi olan sevgilisi evlenmeye karar verdi. E.M. ile sevgilisi arasındaki ilişkiyi öğrenen aileler, bu durumu onaylamadı. E.M., sevgilisi ile evlenmesine onay çıkmayınca psikolojik sorunlar yaşamaya başladı. Genç, sevgilisi ile seçtikleri söz yüzüklerini yanına alarak evlerinden son kez çıktı. Hem kendi hem de kız arkadaşının yüzüklerine kırmızı kurdele bağlayıp, ikisini de kendi parmaklarına taktı. Alanyurt’taki spor sahasının soyunma odasına giren genç, bir süre oturduktan sonra, kendini astı.

\"\"

Kısa süre sonra yoldan geçen bir vatandaş, kapısı açık olan soyunma odasında asılı olan genci fark ederek 112'yi aradı. Belirtilen adrese gelen 112 Acil Servis Ambulansındaki sağlık görevlileri, gence ilk müdahaleyi yaptı. Olay yerine gelen emniyet ekipleri gerekli incelemeyi yaparken, gencin cenazesi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

\"\"

E.M.'nin intihar etmeden üç gün önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ise yürekleri burktu. 32 yaşında hayata veda eden genç sosyal medya hesabında, “Konuşmaya halimiz yoktu. Ne ben ne o. Belki kırmaktan, kırılmaktan korktuk. Sessizce ayrıldık. Şimdi mutlu rolü yaparak yaşıyoruz. Hayat engellerle doluymuş anladım ki. Ve o engelleri aşmaya benim artık halim yok. İçimi kaplayan sonsuz bir boşluk o kadar kalabalık içinde beni sağır eden bir sessizlik. Bu sessizliği bozacak tek bir sese bile muhtacım. Sessizce ayrıldık. Kimse anlayamaz yüreğimdeki özlemi hasreti Rabbim biliyor" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR