Bursa'da küçük Zafer'in kahreden ölümü...
İznik Gölü Orhangazi sahili bir boğulma olayına daha sahne oldu. Bursa’dan ailesi ile piknik için İznik Gölü Orhangazi sahiline gelen Yıldız ailesinin 7 yaşındaki ferdi Zafer Yıldız, ailesi çamlıkta piknik yaptığı esnada girdiği gölde boğularak can verdi.
BURSA , 16 Ağustos 2015 Pazar, 21:33
Bursa'da küçük Zafer'in kahreden ölümü...
Olay, İznik Gölü Orhangazi sahilinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, Bursa’da yaşayan ve piknik için İznik Gölü Orhangazi sahiline gelen Ercan ve Safiye Yıldız çifti, çocukları ile birlikte piknik yapmaya başladı.

Ailesi Çamlık tesislerinde piknik yapan 7 yaşındaki Zafer Yıldız, göl kenarına giderek göle girdi. Bir süre sonra ortadan kaybolan Zafer’i aramaya çıkan annesi Ercan ve babası Safiye, oğullarını sahilde bulamayınca durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Bir süre sonra olay yerine gelen güvenlik güçleri minik Zafer’i aramaya başladı. 7 yaşındaki Zafer Yıldız’ın cesedi su içindeki aramaların ardından sahilden yaklaşık 30 metre açıkta bulundu.

Sahile çıkarılan küçük Zafer’e olay yerine çağrılan sağlık ekipleri müdahale etti. Daha sonra Orhangazi Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Zafer Yıldız burada doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Oğullarının ölüm haberini alan baba Ercan ve anne Safiye Yıldız hastanede sinir krizleri geçirdi. Cumhuriyet Savcılığı boğulma olayı ile ilgili soruşturma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR