Bursa'da temiz bir Orhangazi için çöp konteynerlerine yenileme
Orhangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde tahrip olan ve kullanım ömrünü yitirme noktasına gelen çöp konteynerlerini yeniledi. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından daha önceden tespitleri yapılarak, eskiyen ve kullanımı tahrip olan çöp konteynerlerini değiştirdi.
BURSA , 16 Haziran 2021 Çarşamba, 20:06
Bursa'da temiz bir Orhangazi için çöp konteynerlerine yenileme

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, " İlçemizi daha temiz hala getirme adına her gün yeni bir çalışmaya imza atıyoruz. Bugünde Temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafından ilçe genelinde daha önceden tespiti yapılan eskiyen ve kullanımı tahrip olan çöp konteynerlerimizi yeniledik. Pandemi süreci içerisinde olduğumuz bugünlerde en çok dikkat etmemiz gereken konular arasında temizlik konusunda çok hassas olduğumuzu her anlamda vurguluyoruz.

Temiz bir Orhangazi için konteynerlerimizi yeniliyoruz

İlçe genelinde daha önceden tespiti yapılarak yenilenen çöp konteynerlerimizin bu çalışmayla birlikte yıl içerisinde toplamda 450 adet yeniledik. Daha temiz bir Orhangazi için konteynerlerimizi periyodik olarak yenileme işlemlerini yapıyoruz. İlçemizde toplamda 1500 adet çöp konteynerlerimiz bulunmaktadır. Bu konuda temizlik İşleri ekiplerimiz her zaman kontrollerini sağlıyor ve eskiyen konteynerlerimizin yenisi ile değişimini sağlıyor. Pandemi süreci içerisinde sadece temizlik alanında Tüm caddelerimizi periyodik olarak yıkadık. Çöp konteynerlerimizi hem yıkadık ve hemde dezenfekte ettik. Cadde ve sokaklarımızı dezenfekte ettik. Temizlik anlamda çalışmalarımızı her alanda sürdürdük. Vatandaşlarımızdan pandemi süreci içerisinde Devletimizin almış olduğu kurallara uyarak bu salgını en az hasarla atlatarak hayatımıza normal bir şekilde devam edelim" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR