Bursa'da üniversite öğrencisine büyük şok
Bursa’da bir lokantada yemek yiyen üniversite öğrencisi gencin otomobilde bıraktığı 10 bin lira bulunan çantasını çalan hırsız ya da hırsızlar kayıplara karıştı.
BURSA , 26 Nisan 2014 Cumartesi, 09:36
Bursa'da üniversite öğrencisine büyük şok

Edinilen bilgiye göre olay, Beşevler Küçük Sanayi’de meydana geldi. Bankalar bölgesinden 180 bin lira para çeken Uludağ Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü öğrencisi Veysel Babayiğit (23), 170 bin lirasını başka bir hesaba yatırdı. Geri kalan 10 bin lirayı yanına alan Babayiğit, bir lokantada yemek yemeye başladı. Bu sırada yanına gelen birisinin "Otomobilinizin arka camı kırılmış" demesi üzerine aracının yanına giden Babayiğit, içerisinde 10 bin lira olan çantasının yerinde olmadığını gördü. Babayiğit’in haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis, otomobilde incelemelerde bulundu.

Bankadan parayı çektiğini ifade eden Babayiğit, “Ondan sonra yemek yemeğe geldik. İçeride otururken yanımdaki arkadaş, 'Otomobilin camını kırmışlar' dedi. Hemen koşup baktım. İçerisinde 10 bin lira olan çantamı çalmışlar” dedi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR