Bursa'da vücuduna inşaat demiri saplanan köpekten iyi haber!
Bursa'da inşaatın birinci katından atlayınca üzerine düştüğü kolon demiri vücuduna saplanan köpek, tedavisinin ardından sağlığına kavuştu.
BURSA , 23 Haziran 2020 Salı, 15:55
Bursa'da vücuduna inşaat demiri saplanan köpekten iyi haber!

Çeltikçi Mahallesinde düşerek inşaat demirine saplanan köpek, İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezinde sağlığına kavuşuyor.

Geçtiğimiz hafta Çeltikçi Mahallesinde vatandaşlar, bir köpeğin inşaat demiri üzerine düştüğünü gördü. Demirin karnına saplandığı köpeğin kanlar içerisinde kaldığını gören vatandaşlar, durumu hemen 153 İnegöl Belediyesi Çözüm Merkezine bildirdi.

TEDAVİ ALTINA ALINDI

İhbar üzerine İnegöl Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri yaralı köpeğin bulunduğu yere giderek acılar içerisinde bulunan hayvanı saplandığı demirden çıkararak İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezine götürdü. Burada tedavi altına alınan köpek, 8 gün gibi bir sürede sağlığına kavuştu.

Tedavisi süren yaralı köpeğin sahipli olduğu ve İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezinden yapılan paylaşımlar sonucu, sahibinin yetkililere ulaşarak 1 haftadır köpeklerini aradıklarını söylediği ifade edildi. Yaralı köpek, şimdi tamamen iyileşip yeniden yuvasına kavuşmak için bekliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR