Bursa'da yaralı köpek tedavi altına alındı
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, bir kişinin elindeki aletle darp ederek işkence yaptığı iddia edilen ve yüzünden ciddi şekilde yaralanan köpek, İnegöl Belediyesi tarafından Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezi'nde tedavi altına alındı.
BURSA , 23 Şubat 2021 Salı, 13:42
Bursa'da yaralı köpek tedavi altına alındı

İddiaya göre İnegöl ilçesine bağlı kırsal Akbaşlar Mahallesi'nde meydana gelen olayda, köpeğinin bir başkası tarafından işkence ile darp edildiğini gören bir kişi, durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Yüzü gördüğü işkence ve darptan dolayı kanlar içerisinde kalan köpeği bu hale getiren şüpheliye yüksek meblağda idari para cezası uygulanırken, yaralı köpeğe ise İnegöl Belediyesi sahip çıktı.

Yaralı köpekle ilgili gelen ihbar üzerine Akbaşlar kırsal mahallesine giden İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezi ekipleri, yüzünden yaralı köpeği alarak Halhalca kırsal Mahallesi yolunda bulunan barınağa getirdi. Buradaki hayvan hastanesi bölümünde tedavi altına alınan köpeğin yaralarının ciddi olduğu, ancak yapılacak tedaviyle eski sağlığına kavuşacağı ifade edildi. Yaralı köpek, yapılan ilk müdahale ve operasyonun ardından barınakta tedavi altına alındı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR