Bursa'da Zafer Bayramı kutlamasında Gangnam Style sürprizi
Bursa'da, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu. 'Dünya Kültürleri İstanbul'da Buluşuyor' etkinliği kapsamında Güney Kore'nin Gyeongsangbuk-Do Eyaleti'nden Bursa'ya gelen konuklar, geçen yıl popüler olan Gangnam Style dansı ile kutlamaya gelenleri coşturdu.
BURSA , 30 Ağustos 2013 Cuma, 13:16
Bursa'da Zafer Bayramı kutlamasında Gangnam Style sürprizi

Zafer Bayramı'nın 91'inci yıl dönümü Bursa'da da coşku ile kutlandı. Sabah 09.00'da Atatürk Anıtı'na Valilik, Garnizon Komutanlığı ve Büyükşehir Belediyesi'nin çelenk sunumunun ardından Heykel'de kutlamalar yapıldı.

\\\"\\\"

Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı  Recep Altepe, Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık'ın halkı selamlamasının ardından Hava Okulu Öğretmeni Yüzbaşı Şamil Şan, günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yaptı.

\\\"\\\"


Şiirlerin okunmasının ardından halk oyunları gösterileri yapıldı. Törene ayrıca  Gyeongsangbuk-Do Eyaleti'nden gelen konuklar da renk kattı. Güney Koreli Ekip, geçen yıl PSY'nin çıkardığı Gangnam Style şarkısıyla dans etti. Törene katılanlar tarafından da büyük beğeni toplayan ekip, alkışlandı.

\\\"\\\"

Kılıç kalkan ekibinin gösterilerinin ardından tören geçişi ile kutlamalar sona erdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR