Bursa'daki hurdacı cinayetinin sanığı adliyede
Bursa'da, iki hurdacı arasında çıkan ve cinayetle sonuçlanan kavgayla ilgili gözaltına alınan zanlı adliyeye sevk edildi.
BURSA , 22 Mart 2017 Çarşamba, 16:16
Bursa'daki hurdacı cinayetinin sanığı adliyede

Edinilen bilgiye göre, olay, Geçit Mahallesi Gündoğdu Sokak'ta meydana geldi. Hurdacılık yapan Sinan Yalçıner (33) ile aynı mesleği yapan Ali G. (34) arasında tartışma çıktı. Münakaşanın kavgaya dönüşmesinin ardından Ali G., Sinan Yalçıner'i bıçakla yaralayıp kaçtı. 112 ekipleri tarafından Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırılan bir çocuk babası Yalçıner hayatını kaybetti.

Olayın ardından Cinayet Büro Amirliği ekipleri, şüpheliyi suç aleti bıçakla birlikte arkadaşının evinde yakaladı. Şüpheli ifadesinde, "Sinan Yalçıner ile birlikte kablo satışı konusunda aramızda tartışma çıktı. Çalışanlar bizi ayırdı. Ancak akşam telefonla görüşüp tekrar buluştuk. Onun da elinde satır vardı" dediği öğrenildi.

Ayrıca şüphelinin de kafasından ve ayağından kesici alet ile yaralandığı ortaya çıktı. Emniyetteki sorgusu tamamlanan zanlı Ali.G. adliyeye sevkedildi. Ayağı ve kafası sarılı olan zanlının yürürken zorlanması dikkati çekti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR