Bursa'dan tatile giden 2 kardeş denizde boğularak can verdi
Samsun'un Bafra İlçesi'nde denize girdikten sonra kaybolan 22 yaşındaki Ekrem Kaya'nın cesedine ulaşıldı. Dün sudan çıkarılan ve durumu ağır olan kardeşi 18 yaşındaki Emir Kaya da bugün hastanede öldü.
BURSA , 09 Temmuz 2016 Cumartesi, 16:21
Bursa'dan tatile giden 2 kardeş denizde boğularak can verdi
Olay, Samsun'un Bafra ilçesi Koşuköy mevkisinde dün akşam meydana geldi. Bursa'dan Bafra İlçesi'ndeki akrabalarına bayram ziyaretine gelen Ekrem ve Emir Kaya kardeşler, serinlemek için denize girdi. Denizde bir süre sonra iki kardeşten biri akıntıya kapılarak kayboldu. Diğeri de durumu ağır olarak kurtarılarak Samsun'da özel bir hastaneye kaldırıldı. 

\"\"

Bugün yeniden Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince denizde başlatılan arama-kurtarma çalışmaları sırasında Ekrem Kaya'nın cesedine ulaşıldı. Durumu ağır olarak hastaneye kaldırılan kardeşi Emir Kaya da bugün doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

\"\"

Emir Kaya’nın Ankara’da Astsubay Meslek Yüksekokulu’nda öğrenci olduğu, denizde kaybolan ağabeyi Ekrem Kaya’nın ise Bursa'da hukuk fakültesi öğrencisi olduğu öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR