Bursa Emniyet Müdürü Durmuşlar göreve başladı
Son kararname ile Bolu’dan Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Sabri Durmuşlar, göreve başladı.
BURSA , 10 Ocak 2014 Cuma, 16:55
Bursa Emniyet Müdürü Durmuşlar göreve başladı

Emniyet Müdür Yardımcıları tarafından kapıda karşılanan Durmuşlar  verdiği ilk mesajında, “Bursa’da huzur ve güvenin temini için 24 saat çalışacağız” dedi.

Bursa İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kayha’nın merkeze çekilmesinin ardından boşalan koltuğa Bolu Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar atandı.

Akşam saatlerinde Bursa'ya gelen  Durmuşlar, emniyet müdür yardımcıları tarafından kapıda törenle karşılandı.

"Teşekkür edip hayırlı olsun" dilekleriyle sözlerine başlayan Bursa Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, “Bundan sonra hep birlikte Bursa’da huzur ve güveni sağlamak için 24 saat çalışacağız. Benden önce arkadaşlarımız bu nöbeti tuttular. Bize emaneti teslim ettiler. Ben de bundan sonra emanete sahip çıkacağım. Benden önce görev yapan meslek büyüklerime teşekkür ediyorum. Bu vesileyle vatandaşımızın can ve mal güvenliğini sağlamak isterken canlarını feda etmiş şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazi ve emeklilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum. Görev başında olan tüm meslektaşlarıma da başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ayrıca Durmuşlar kendi fotoğrafını çeken gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü de tebrik etmeyi de unutmadı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR