Haber Giriş Tarihi: 23.05.2020 22:53

Bursa Harmancık Belediye Başkanı Yılmaz Ataş'tan bayram mesajı

Bursa Harmancık Belediye Başkanı Yılmaz Ataş Bursa Hakimiyet'e özel açıklamada bulunarak tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.

HABER | Merve ÖZDEMİR

Coronavirüs tedbirleri kapsamında bu yıl Ramazan ayını farklı yaşadığımız günleri geride bırakıp sevinçle bayramı karşıladığımız bu günde Harmancık Beleydiye Başkanı Yılmaz Ataş' tan bayram tebriği mesajı geldi.

Başkan Ataş mesajında, "Birlik beraberliğin ve dayanışmanın yaşandığı bir ramazan ayını daha geride bıraktık.

Bu sene iftar sofralarında ülkemizi tehdit eden Coronavirüs salgını nedeniyle bir araya gelemedik ama ekmeğimizi bölüşmeyi ihmal etmedik. İhtiyacı olan vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret ettik Şimdide Ramazan Bayramı'mızı hep birlikte eda ediyoruz. Malum bu bayram yine virüs tedbirleri kapsamında bir araya gelip ziyaretlerde bulunup el öpüp bayramlaşamayacağız. Bu süreçte mutlaka kurallara uyamaya devam edelim .Sokağa çıkma kısıtlaması konusunda gerekli hassasiyeti gösterelim. Gidemediğimiz yakınlarımızı mutlaka arayıp bayramlarını tebrik edelim.

Bizler bu günlerde dikkat eder isek umuyorum ki gelecek günlerde herşey daha güzel olacak. Bir kez daha tüm hemşehrilerimin tüm Islâm aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum. Evde kal sağlıcakla kal diyorum." ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar