Bursa Kestel'de icradan satılık 140 m² daire!
Bursa 9. İcra Dairesi Müdürlüğü tarafından verilen ilana göre; Kestel Vani Mehmet'te 140 m² daire icradan satılacaktır.
BURSA , 20 Eylül 2021 Pazartesi, 10:07
Bursa Kestel'de icradan satılık 140 m² daire!

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alana ilana göre; Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Bursa İl, Kestel İlçe, 455 Ada, 8 Parsel, VANİMEHMET Mahalle/Köy, B BLOK, BODRUM KAT, 1 Nolu Bağımsız Bölüm sayılı taşınmaz, Bursa İli, Kestel İlçesi sınırları dahilinde bulunan Vani Mehmet Mahallesi, Çamlıtepe Caddesi, no: 34 adresindeki Gören Park Evleri'nin, B blok, zemin katındaki 1 kapı no'lu dairedir. Tapu bilgilerinde bodrum kat, 1 no'lu bağımsız bölüm olarak kayıtlı olan taşınmazın, bina kat sıralamasına göre yerinde, zemin kattaki 1 no'lu daire olduğu görülmüştür. Borçluya ait taşınmazın da içerisinde bulunduğu bina, bodrum+zemin+2 normal+dubleks katlı olmak üzere toplam 6 katlı ve B.A. Karkas niteliğinde yapılmış olup, asansörlü, site içerisinde, bahçeli ve otoparklıdır. Beher katında 2'şer adet mesken nitelikli dairesi bulunan binanın dış cephe duvar yüzeyleri sıvalı ve boyalı, eğik çelik çatılı ve üzeri membran ile örtülüdür. Halihazırda mesken amaçlı olarak kullanılan söz konusu dairenin bürüt alanı 140,00 m2. ve net kullanım alanı ise 120,00 m2. olup, 3 adet oda, salon, antre, koridor, mutfak, banyo ve wc-lavabo bölümlerinden teşkil edilmiştir. Tüm bölümlerin tabanları laminat parke ile kaplı, duvarları alçı sıvalı ve saten boyalı, tavan kenarları da alçı kartonpiyerlidir. Mutfak bölümünde, üzeri mermerit kaplı ve ankastreli tezgah ile alt ve üst MDF dolapları mevcuttur. Banyo ve wc-lavabo bölümlerinde taban ve duvarlar tamamen seramik olarak yapılmıştır. Dairenin giriş kapısı çelik, iç kapıları Amerikan panel, çift camlı olan balkon kapıları ve pencere çerçeveleri ise PVC profildir. Kuzey, güney ve doğu cepheli olan dairenin kuzey ve doğu cephelerine bakan 1 adet (L) şekilli balkonu mevcuttur. Doğalgazlı kombi kat kalorifer sistemi ile ısıtılmakta olup, elektrik, doğalgaz ve su abonelikleri bulunmaktadır. Genellikle mesken amaçlı olarak kullanılan 5 veya 6 katlı ayrık nizam binaların bulunduğu bir mahalde yer alan borçluya ait taşınmaz Kestel ilçe merkezine yakın konumda olup, mahallinde elektrik, su, telefon, doğalgaz ve kanalizasyon gibi her türlü altyapı hizmetleri mevcuttur.
Adresi : Vani Mehmet Mahallesi, Çamlıtepe Caddesi, No: 34 Gören Park Evleri, B Blok,
Zemin Kat 1 Kapı No Kestel / BURSA

İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR