Bursa'lı genç AVM'den atlayarak canına kıymak istedi
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, alışveriş merkezinin çatısına çıkarak intihar etmek isteyen genç emniyet ekiplerine zor anlar yaşattı.
BURSA , 29 Mart 2013 Cuma, 23:36
Bursa'lı genç AVM'den atlayarak canına kıymak istedi

Elindeki jilet ve cam kırıkları ile kendini yaralayan genç ikna edilip aşağıya indirildikten sonra 112 ambulansına binmekten korktu.
Bursa'nın Kestel ilçesinden İnegöl'e gelen 21 yaşındaki iki çocuk babası Bulut Heyder İnegöl AVM'ye girdi. AVM'nin yangın merdiveninden bir dershanenin üstündeki çatıya çıkan genç bağırarak aşağı atlamak istedi. Çevredeki vatandaşların fark etmesi üzerine durum emniyete ve itfaiye ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen emniyet ekipleri çevrede geniş güvenlik tedbiri alırken, itfaiye arama kurtarma ekipleri de gencin atlamak istediği binanın hemen altına hava yastığı yerleştirdi.
Emniyet ekipleri aşağıdan genci ikna etmeye çalıştı. O sırada yoldan geçen, çocuğu şizofreni hastası olan ve psikolojik eğitim alan N.C. de genci ikna etme çalışmalarına katıldı. Emniyet ekipleri ve N.C. çatıya çıkarak genci ikna etmeye çalıştı.Evine icra geldiğini, yakın arkadaşından aldığı iki bin lirayı uzun zamandır ödeyemediği için çatıya çıktığını anlatan genç ikna edilerek aşağı indirildi. Yüzünden yaralanan genç ambulansa bindirilirken birden inmek istedi. Ambulansa binmeyeceğini söyleyen ve korkan genç, emniyet ekipleri ve Nilgün Candan ile birlikte ambulansa binerek hastaneye kaldırıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR