Bursa Nilüfer'de icradan satılık 47 m2 daire!
Bursa 13. İcra Dairesi Müdürlüğü tarafından verilen ilana göre; Nilüfer Görükle Sakarya'da bulunan 47 m2'lik natamam daire açık artırma suretiyle satılacak.
BURSA , 28 Temmuz 2021 Çarşamba, 09:56
Bursa Nilüfer'de icradan satılık 47 m2 daire!

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan bilgilere göre; Söz konusu daire Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Görükle/Sakarya Mahallesi, Çeşme Caddesi, No: 27, İç Kapı No: 13 adresinde bulunmakta olup, taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz; Bodrum Kat, Zemin Kat, 3 Normal Kat ve Çatı Katı olmak üzere toplam 7 katlı B.A. karkas nitelikte yapılmıştır. Yerinde yapılan incelemeler ve onaylı ruhsat projesinden yapılan ölçümlerde 13 nolu bağımsız bölümün net kullanım alanı 42,59 m², bürüt kullanım alanı 47,00 m² olarak hesaplanmıştır.

Fiili duruma göre taşınmaz; salon + mutfak, 2 adet oda, banyo-wc ve 1 adet balkon mahallerinden teşkil edilmiştir. Taşınmazın giriş kapısı ve mahal kapıları bulunmamakta olup, hacimlerin zeminleri şap yüzeydir. Duvarlar saten alçılı olup, salon + mutfak alanında asma tavan, diğer kısımlarda kartonpiyer uygulaması bulunmaktadır. Mekanik ve elektrik tesisat altyapısı yapılmış olup, anahtar, piriz ve vitrifiyeler bulunmamaktadır. Mutfak alanı ve kombi için gaz borusu çekilmiş elektrik, su, doğalgaz gibi tesislerin abonelikleri bulunmamaktadır. Mutfak niş alanı tezgâh ve dolap bulunmamaktadır. Banyo- wc alanı zemin ve duvarlar seramik kaplamadır.1 adet balkon bulunmakta, zemini seramik kaplama, korkulukları tamamlanmamıştır. Pencereler çift camlı pvc profildir. Isıtma mobil sistemi altyapısı yapılmıştır. Binanın dış cephe duvar yüzeyleri sıva üzeri boyalı, pencere kenarlarında söve uygulaması bulunmakta, taşınmazın bulunduğu yapının ana giriş kapısı çelik profil kapı, merdivenler ve giriş holü mermer kaplama, korkuluklar yapılmamış durumdadır. Asansör kovası bulunmakta olup, asansör montajı yapılmamıştır. Taşınmazın bulunduğu ana yapının ortak alanlarından olan bodrum katında su izolasyon problemlerinden kaynaklı su sızıntıları oluşmuş ve göllenme yapmıştır. Ana taşınmazın peyzaj ve ihata duvarları yapılmamış olup, toprak altı kotundaki izolasyon deformasyonları bina çevresinde gözlenebilir durumdadır. Konu taşınmazın içinde bulunduğu yapıda tüm katlar mesken olarak yapılmıştır. Çevre yapılar genellikle ayrık nizam 6-8 katlı yapılmıştır. Taşınmaz, belediyeye ait tüm altyapı hizmetlerinden yararlanmaktadır.

İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR