Bursa Nilüfer'deki spor salonu gün sayıyor
Bursa'da yapımı 17 yıldır devam eden ve 8 bin kişi kapasiteli spor salonunda, önceki yıl yeniden başlatılan çalışmalarda sona gelindi.
BURSA , 05 Ağustos 2013 Pazartesi, 11:13
Bursa Nilüfer'deki spor salonu gün sayıyor

Nilüfer İlçesi’nde yapılan, uluslararası standartlara sahip ilk spor salonunda en büyük sorunlardan çatı işleminde son noktaya gelindi. Bu yıl başlatılan çatı montajında çelik blokların montajı ardından çatıyı örtecek bölümlerin yapımı devam ederken son parçaların montajı tamamlanma aşamasına geldi. Yüklenici firma yetkilileri bu ay içersinde çatının tamamen biteceğini, salonun iç tesisatlarında ise önemli mesafe kat ettiklerini belirti.

BAKAN KILIÇ GENÇLERLE MAÇ YAPACAK

Bursa Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Süleyman Şahin, Nilüfer’deki salonun yılbaşında teslim alacaklarını söyledi. Şahin, şöyle dedi:

"Çatı bitmek üzere. Üst bölüm tamamlandıktan sonra zeminin parke kaplanmasıyla ilgili çalışmalar hızlanacak. Olağanüstü sorun çıkmaması halinde yılbaşında tesis bize teslim edilecek. Spor Bakanımız Suat Kılıç, burada inceleme yaptı. Kendisini karşılamaya gelen gençlerber birlikte bu tesiste basketbol maçı oynama sözü verdi."
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR