Bursa Orhangazi Belediye Başkanı Aydın, Hemşireler Günü'nü kutladı
Bursa Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın 12 Mayıs Hemşireler günü sebebiyle Orhangazi Devlet Hastanesinde hemşirelere karanfil vererek günlerini kutladı. Pandemi sürenin en büyük kahramanları olan sağlık çalışanlarından olan hemşirelerin hem günün kutladı hemde bu zorlu pandemi sürecinde üstün çalışmaları gayretini gösteren sağlık çalışanlarına teşekkür etti.
BURSA , 12 Mayıs 2021 Çarşamba, 17:56
Bursa Orhangazi Belediye Başkanı Aydın, Hemşireler Günü'nü kutladı

Belediye Başkanı Bekir Aydın, " Pandemi süreci içerisinde zor şartlarda fedakârca çalışarak insanların sağlığına kavuşması için gecesini gündüzüne katan değerli sağlık çalışanlarımızdan olan hemşirelerimizin hemşeriler gününü kutluyorum. Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs hastalığının tedavisi kapsamında hemşirelerimiz çok büyük bir rol üstlenmiştir. Hemşireler, sağlıklı bir toplumun oluşması ve bireylerin sağlığını korunarak hayatlarını kaliteli bir biçimde sürdürmelerinin temini için hiçbir ayrım gözetmeksizin büyük bir özveri ve azimle çalışan gizli kahramanlardır.

Hemşirelerimiz Sağlık ordumuzun en önemli neferlerindendir. Canlarını ortaya koyarak bizleri virüsten koruyan tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Bu zorlu süreci en az hasarla atlatmamıza büyük kaktı sunan sağlık çalışanlarımızın her birine canı gölünden teşekkür ediyorum. Her biriniz bizim için çok kıymetlisiniz. Böylesine güzel ve anlamlı bir günde hemşirelerimizi ziyaret esnasında bizlere eşlik eden Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ferit Alaybeyoğlu'na teşekkür ediyorum. Siz değerli Hemşirelerimiz İyi ki varsınız, Hemşireler Gününüz Kutlu Olsun. Böylesine zorlu bir süreçte bizlerin sağlığı için sizler sahadasınız. Bizlerde tedbirlerimize en güzel şekilde uyarak bu süreci en az hasarla atlatmak en büyük hedefimizdir. Bu süreçte Evlerimizde kalalım çünkü HayatEveSığar" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR