Bursa Osmangazili judocular Milli Takım kampında
Bursa Osmangazi Belediyespor Judo Takımı sporcularından Yunus Efe İlhan ve Asker Aydemir, Ümit Erkek Milli Takım aday kadrosuna seçildi.
BURSA , 11 Şubat 2021 Perşembe, 11:37
Bursa Osmangazili judocular Milli Takım kampında

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle çalışmalarına bir süre ara veren Osmangazi Belediyespor'un başarılı judocuları, tedbirli olarak antrenmanlarına yeniden başladı. Elde ettikleri derecelerle takımın gözde sporcuları haline gelen Yunus Efe İlhan ve Asker Aydemir, soluğu Ümit Erkek Milli Takım aday kadrosu kampında aldı.

Türkiye Judo Federasyonu tarafından Samsun'da düzenlenen kampta sporcular, tüm titizlikle Avrupa ile Dünya Şampiyonası'na hazırlanacak. Maske, mesafe ve temizlik kurallarının ön planda tutulacağı hazırlık kampı, 4 Mart'ta sona erecek.

Milli Takım aday kadrosu kampına seçilen sporcuları tebrik eden Osmangazi Bele​​​​​​diye Başkanı Mustafa Dündar, "Pandemi nedeniyle çalışmalarına ara veren sporcularımızın Milli Takım kampıyla tatamiye dönmesi bizleri oldukça mutlu etti. Judocularımızın en iyi şekilde Osmangazi ve Bursa'yı temsil edeceğine inanıyorum. Başarılar diliyorum" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR