Bursa'ya 5 yıldızlı öğrenci yurdu
Birlik Vakfı Bursa Şubesi, Ahmet Aktaş Yükseköğrenim erkek öğrenci yurdunu Bursa’ya kazandırdı.
BURSA , 08 Ekim 2012 Pazartesi, 10:41
Bursa'ya 5 yıldızlı öğrenci yurdu

Birlik Vakfı Bursa Şubesi, Bursa’nın marka kent olma yolunda sürdürdüğü çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Bursa’da yaşayan üniversite öğrencilerinin daha rahat ve sağlıklı ortamlarda geleceğe hazırlanması için Nilüfer İlçesi Ertuğrul Mahallesi’nde yapılan Ahmet Aktaş Yükseköğrenim erkek öğrenci yurdu bu yıl hizmete girdi. Modern bir görüntüsüyle, içerisinde etüd odaları, internet ve bilgisayar salonu dahil olmak üzere, kütüphane, konferans salonu, kafeterya ve spor salonunun bulunduğu yurt, tüm ulaşım hizmetlerine yakın olmasıyla öğrencilere önemli imkanlar sunuyor.
Yaklaşık olarak 150 üniversite öğrencisinin konaklayacağı Ahmet Aktaş yüksek öğrencim öğrenci yurdunda öğrencilerin aradıkları güveni fazlasıyla bulabileceklerini ifade eden Birlik Vakfı Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Bayraktar, “Gerek güler yüzlü personeli ve modern donanımları ile günün her saatinde öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılandığı bir eğitim yuvası olacak” dedi.
Yapılan hizmetlerin en anlamlısının öğrenciler için yapılanı olduğunu dile getiren Bayraktar, Birlik Vakfı Bursa Şubesi olarak bu alana daha fazla yöneldiklerini ve ülke olarak geleceğe emin adımlarla ulaşmak için yeni neslin sağlıklı ve huzurlu yaşamasını sağlamak gerektiğini dile getirdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR