'Bursa’ya ikinci kez tarih yazmak için geldim'
Bursaspor’un yeni teknik patronu Ertuğrul Sağlam, Yeşil Beyazlı kulüple 3 yıllık sözleşme imzaladı. Törende konuşan genç çalıştırıcı, “Bizden ne istenildiğinin farkındayız. Gün yeniden tarih yazma zamanı” dedi.
SPOR , 16 Haziran 2015 Salı, 07:30
'Bursa’ya ikinci kez tarih yazmak için geldim'
Bursaspor’da ikinci Ertuğrul Sağlam dönemi resmen başladı. Genç teknik adam Özlüce Tesisleri’nde kendisini 3 yıllığına Yeşil Beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Taraftara açık imza töreninde Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ve Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman da hazır bulundu.  Sağlam’ın yaşadığı heyecan yüzünden okunuyordu. Sağlam konuşmasına da Özlüce Tesisleri’ne ilk geldiği günden daha büyük bir heyecan yaşadığını söyleyerek başladı.  

ŞİMDİ ÇALIŞMA ZAMANI

Bursa’ya ikinci kez tarih yazmak için geldiğini belirten genç teknik adam, “2,5 yıl önce Bursaspor’dan ayrılırken, 'Yeniden gelmek için gidiyorum' demiştim. Bizler, bazılarının hayal olarak gördüğü başarılara hep beraber ulaştık. Bursa'ya, bu camianın gücüne inanıyorum. Kimse merak etmesin, bizden ne istenildiğinin farkındayız. Şunu herkes bilsin ki herkes ne kadar iddialıysa biz onlardan daha da fazla iddialıyız. Şimdi çalışma, iş, yeniden tarih yazma zamanı" diye konuştu. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR