Bursa'ya kar geliyor! Meteoroloji açıkladı...
Meteoroloji'den alınan bilgilere göre Bursa yeni haftaya güneşli uyandı. Hava sıcaklığının gün içerisinde 18 dereceye çıkması beklenirken, yetkililer Perşembe ve Cuma günü için kar yağışı tahmininde bulundu.
BURSA , 03 Şubat 2020 Pazartesi, 09:19
Bursa'ya kar geliyor! Meteoroloji açıkladı...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, Türkiye'nin iç ve batı bölgelerinde mevsim normalleri üzerinde, doğu bölgelerinde mevsim normalleri civarında seyreden hava sıcaklıları, çarşamba gününden itibaren kuzeybatı kesimlerden başlayarak kuzey ve iç kesimlerde hissedilir derecede azalacağı tahmin ediliyor.

Bursa yeni haftaya parçalı bulutlu ve güneşli olarak başlarken, hava sıcaklığı gün içerisinde 18 dereceye kadar yükselecek.

Haftanın ikinci gününde ise Bursalılar rüzgar bekliyor. Sıcaklığın yarın 19 derece civarında olacağını belirten yetkililer, Çarşamba günü ise sağanak yağış bekliyor. Sıcaklık ise değişmiyor.

PERŞEMBE GÜNÜ KAR BEKLENİYOR

Verilere göre, Bursa'da çarşamba günü etkisini gösteren sağanak yağışla birlikte hava soğurken, gece saatlerinde karla karışık yağış bekleniyor. Perşembe sabahından itibaren de kar yağışının etkisini artıracağı tahmin ediliyor.

Sıcaklık 15 derece birden düşerek, 4 dereceye kadar gerilemesi tahmin ediliyor.

Kar yağışının cuma günü de etkisini göstermesi bekleniyor.

İŞTE BURSA'DA SAATLİK HAVA TAHMİN RAPORU (3 ŞUBAT 2020)

İŞTE BURSA'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİN RAPORU

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR