Bursa yanacak! Meteoroloji bildirdi... (28 Ağustos 2020 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 28 Ağustos 2020 Cuma günü hava tahmin raporunu bildirdi. Bursa öğle saatlerinden itibaren aşırı sıcakların etkisi altona giriyor. Gün içerisinde termometreler 35 dereceye kadar tırmanırken bunaltıcı hava etkili olacak. Öte yandan sıcaklıklar Salı gününe kadar Bursa'da etkisini sürdürecek.
BURSA , 28 Ağustos 2020 Cuma, 08:53
Bursa yanacak! Meteoroloji bildirdi... (28 Ağustos 2020 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Meteoroloji tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Bursa genelinde mevsim normallerinin üzerinde bir sıcaklık etkili olacak.

Gün içerisinde termometrelerin 35 dereceye ulaşacağı Bursa'da az bulutlu bir gökyüzü görülürken, sıcaklık bunaltıcı olacak.

Öğle saatlerinden itibaren dışarıda olacak Bursalılar ise aşırı sıcaklıklara karşı tedbirli olmaları konusunda uyarıldı.

HAFTA SONU REKOR SICAKLIK

Bursa'da yarın ise Ağustos ayının sıcaklık rekoru kırılacak.

Termometreler cumartesi gününde 34 dereceye kadar ulaşırken, hissedilen sıcaklık 38 derece üzerinde olacak. Öte yandan hafta sonunu dışarıda geçirecek olan Bursalılara dikkatli olmaları konusunda uyarı yapıldı.

Bursa'da eylül ayı sıcak başlayacak.

Pazar günü de sıcaklık 36 derece bandında seyrederken, termometreler Pazartesi ve Salı günleri de 36-37 derece bandında seyredecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (28 AĞUSTOS 2020)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR