Bursalı genç kızı şantajla ilişkiye zorlayan zanlı yakalandı
Facebook'tan tanıştığı genç kızı ilişkiye girmek için tehdit eden zanlı gözaltına alındı.
BURSA , 14 Şubat 2014 Cuma, 14:57
Bursalı genç kızı  şantajla ilişkiye zorlayan zanlı yakalandı

Olay geçtiğimiz yıl İznik'te meydana geldi. Kırşehirde yaşadığı öğrenilen K. K (19), geçtiğimiz yıl Facebook'tan tanıştığı İznik'te yaşayan lise 2. sınıf öğrencisi B. T. (17) ile arkadaş oldu. İznik'e gidip gelmeye  başlayan K.K. İznik'te yaşayan B.T.ile olan arkadaşlığını ilerletti.

İkili arasında ki arkadaşlık daha sonra yerini istismar ve tehdite bırakınca B.T, K.K'dan şikayetçi oldu.
İddiaya göre 19 yaşında ki K, T'ye cinsel istismarda bulundu. Bunu yeniden yapmak istedi ancak red cevabı alınca T'yi tehdit etti. K'nın tehditleri karşısında polise sığınan T, başına gelen olayı anlatarak şikayetçi oldu. Küçük yaşta ki kız çocuğuna cinsel istismar ve tehdit suçlamasıyla savcılık soruşturma başlattı.

Savcılığın gözaltı kararı ile Kırşehir'deki adresine giden polis, K'yı adresinde bulamadı. Araştırsını derinleştiren polis, K'nın Irak'ta çalıştığını ve yurt dışına çıktığını tespit etti. Uzun bir süre bulunamayan K, önceki gün İznik'e gelerek T, ile görüşmek isteyince yakayı ele verdi. Olayı haber alan Polis, K'yı T, ile buluşmak üzereyken gözaltına aldı. K, ifadesinin ardından savcılığa sevk edildi.  (Uğur DEMİRTAŞ)
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR