Bursalı kayıp emlakçı için özel ekipler devrede
Bursa’nın Yenişehir İlçesi’nde, 6 Haziran günü kaybolan ve cipi İznik Gölü kıyısında terk edilmiş bulunan emlakçı 51 yaşındaki Sadiye Şensözlü’nün bulunması için Emniyet Genel Müdürlüğü’nden özel ekip geldi. 2 arama köpeğiyle gelen ekip, jandarmanın sürdürdüğü arama çalışmalarına katıldı.
BURSA , 18 Haziran 2015 Perşembe, 13:52
Bursalı kayıp emlakçı için özel ekipler devrede
Yenişehir'de emlakcılık yapan Sadiye Şensözlü, yıllar önce eşinden boşandı. 3 çocuk annesi Şensözlü en son, 6 Haziran cumartesi günü, 16 HU 555 plakalı siyah renkli cipini otoparktan alırken görüldü. Kendisinden bir daha haber alınamayan Şensözlü'ye, cep telefonu ile ulaşamayan çocukları ve ailesi, polise giderek kayıp başvurusunda bulundu. Yürütülen soruşturma sonucu Şensözlü’nün kullandığı cip, İznik Gölü kıyısındaki Göllüce Mahallesi’nde bulundu. İçinde kan izleri olduğu bildirilen, ön camında çatlak olan araç çekici ile Bursa’ya getirilerek, incelemeye alındı. 

Göl kıyısında jandarma ve 24 kişilik AFAD ekibi, tarafından yürütülen arama çalışmalarına Emniyet Genel Müdürlüğü’nden gelen ekip de destek vermeye başladı.

ANKARA'DAN ÖZEL EKİP

'Galgi' ve 'Ateş'  adlı köpeklerin kullanıldığı arama çalışmaları İznik’in Göllüce ve Yenişehir’in Papatya köyü kırsalı arasında sürdürülüyor. Jandarma bot komutanlığı ekipleri de gölde arama yapıyor. Kayıp emlakçının bulunması için polis ve jandarma ekipleri birlikte çalışıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR