Bursalılar dikkat! Bu cadde trafiğe kapatılıyor
Çekirge Caddesi’nde yapılacak asfaltlama çalışmaları nedeniyle caddenin Beşikçiler Caddesi kesişiminden Kükürtlü Caddesi’ne kadar olan bölüm kademeli olarak trafiğe kapatılıyor.
BURSA , 12 Şubat 2014 Çarşamba, 10:12
Bursalılar dikkat! Bu cadde trafiğe kapatılıyor

Çekirge Caddesi’nde 12 - 19 Şubat 2014 tarihleri arasında yapılacak çalışmalar süresince Çekirge Caddesinin Beşikçiler Caddesi kesişiminden Kükürtlü Caddesine kadar olan yol güzergahı kademeli olarak trafiğe kapalı tutulacak ve bölünmüş yolun diğer iki şeritli kesiminden iki yönlü trafik akışı sağlanacak.

Kükürtlü Caddesi çıkışı taşıt trafiğine kapatılarak, Kemalpaşa Caddesi-Eski Mudanya Caddesi güzergahından Merinos Kavşağına yönlendirilecek ve stadyum Caddesinden Altıparmak istikametine ulaşım sağlanacak.
Çekirge İstikametinden gelen araçlar Mutlu sokaktan Çelik Palas oteli arka yol güzergahını kullanarak Hamzabey-Muradiye-Devlet Hastanesi güzergahını kullanabilecek.

Altıparmak istikametinden Çekirge istikametine giden araçlar, alternatif güzergah olarak Stadyum Kavşağından Stadyum Caddesi, Merinos Kavşağı ve D-200 Karayolunu kullanarak Acemler ve Çekirge’ye ulaşabilecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR