Bursalılara ücretsiz İngilizce kursu
Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (BUSMEK), Oxford as Academy Uluslararası Dil Okulları işbirliği ile tüm Bursalılara ücretsiz 'Online A1 Seviyeli İngilizce Kursu' hizmeti sunuyor.
BURSA , 24 Mayıs 2021 Pazartesi, 13:05
Bursalılara ücretsiz İngilizce kursu

Bursa'da 2006 yılından bu yana 10 ilçe 26 merkezde yüzlerce branşta 260 bin kişiye eğitim veren BUSMEK, eğitim çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Özellikle lise ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere yönelik eğitim kursları ile tercih edilen bir kurum haline gelen BUSMEK, şimdi de 'Bir Dil Bir Hayat' projesi kapsamında Oxford as Academy Uluslararası Dil Okulları işbirliği ile tüm Bursalılara ücretsiz 'Online A1 Seviyeli İngilizce Kursu' hizmeti başlatıyor. 9 yaşından itibaren ilkokul, ortaokul, lise, üniversite ve yetişkin olmak üzere isteyen herkesin katılabileceği A1 Seviyeli İngilizce Kursu, online olarak düzenlenecek.

Katılımcılara ücretsiz olarak Online A1 Sertifika verilecek eğitimlere başvuru ise, 'Katılıyorum' yazıp 0552 8200814 no'lu telefondan WhatsApp ve Telegram ile irtibata geçilerek yapılabilecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR