Bursaspor aynı taktikle vuracak!
Yeşil Beyazlılar baskılı futbollarını yarın Altay karşısında da sergileyecek. Rakipten çıkmış topu anında kapmaya çalışacak Bursasporlu futbolcular böylelikle tehlike bölgesine daha kısa mesafede ulaşacak.
BURSASPOR , 03 Ekim 2019 Perşembe, 08:46
Bursaspor aynı taktikle vuracak!

KOŞUKAVAK UYARDI

Bursaspor'da tüm dikkatler yarın oynanacak Altay maçına çevrildi. Geride kalan 6 haftada 4 galibiyet elde eden Yeşil Beyazlılar'da sergilenen taktiksel anlayış İzmir temsilcisi karşısında da devam edecek. Teknik direktör Yalçın Koşukavak taktik antrenmanları göreve geldiği ilk gündeki gibi basına ve taraftara kapatırken, genç teknik adamın oyuncularını zorlu mücade-leye konsantrasyonlarını sağlamak için yoğun çaba sarf ettiği bildirildi.

KUBİLAY'A ÖZEL GÖREV

Yalçın Koşukavak'ın bu karşılaşmada da diğerlerinde olduğu gibi ofans hattında yer alan oyuncularına özel görev verdiği ve baskılı oyun anlayışını sürdürmelerini istediği belirtildi. Bu noktada Kubilay Kanatsızkuş'a fazlasıyla görev düşüyor. Genç golcü rakip savunmaya yapacağı baskıyla Altay'ın geriden oyun kurmasını önleyecek. İzmir ekibinden çıkış anında kapılacak toplar Bursaspor'un tehlike bölgesine daha kısa sürede gitmesini sağlayacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR