Bursaspor Başkanı Ay son noktayı koydu! 'Bırakmayı düşünmüyorum'
Bursaspor Başkanı Ali Ay, Bursa Hakimiyet'e Gençlerbirliği maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Çok kritik bir maça çıkacaklarını hatırlatan Ali Ay, "Bu maçın önemi çok büyük. Hepimiz kenetlenmeliyiz. Kongre beklentileri var. Ama ben görevi bırakmayı düşünmüyorum" dedi.
BURSASPOR , 24 Mayıs 2017 Çarşamba, 07:07
Bursaspor Başkanı Ay son noktayı koydu! 'Bırakmayı düşünmüyorum'

Bursaspor Başkanı Ali Ay, gündemdeki konularla ilgili Bursa Hakimiyet'e konuştu. Kulüp olarak tam anlamıyla Gençlerbirliği maçına odaklandıklarını söyleyen Ali Ay, "Bu maçın önemini herkes biliyor. Bu saatten sonra ne teknik direktör ne kongre ne de başka bir şey üzerinde duruyoruz. Özlüce'de tek odaklandığımız konu Gençlerbirliği maçı. O nedenle bu maça taraftarlarımızı bekliyorum. Takımımızı yürekten desteklemelerini istiyorum" diye konuştu.

BU KONUNUN UCU AÇIK

Camiada son dönemde artan ve sezon sonunda yapılması istenen kongre söylemleriyle ilgili de görüşlerini aktaran Ali Ay, "Dediğim gibi, şu anda Gençlerbirliği maçına odaklandık. Bu konunun ucu açık. Elbette biz de arkadaşlarla değerlendirme yapıyoruz. Ama ben Bursaspor'un menfaati adına görevi bırakmayı düşünmüyorum. Sezon sonunda bu konu tekrar gündeme gelecek ama benim şu an için kongreye gitmek gibi bir düşüncem yok" dedi. (Süha GÜRSOY)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR