Bursaspor'da koronavirüs şoku!
Bursaspor tarafından yapılan açıklamada futbol takımındaki bir oyuncuda koronavirüs testinin pozitif çıktığı bildirildi.
BURSASPOR , 22 Ağustos 2020 Cumartesi, 13:00
Bursaspor'da koronavirüs şoku!

Bursaspor, bir futbolcunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve karantina altına alındığını duyurdu. Yeşil beyazlı takımın, 24 Ağustos Pazartesi başlaması planlanan kamp programı da ertelendi.

Bursaspor Kulübü, bir futbolcusunun koronavirüs belirtileri hissetmesi nedeniyle yapılan PCR testinin pozitif çıktığını açıkladı. Futbolcunun, karantina altına alındığı belirtildi.

24 Ağustos Pazartesi günü başlaması planlanan Afyon kampı da ileri bir tarihe alınırken, kulüpten yapılan açıklamada "Futbol A takımımızdaki bir oyuncumuzun Covid-19 belirtileri hissetmesi nedeniyle yaptırdığı PCR testi pozitif çıkmış olup, sporcumuz sağlık sponsorumuz Medicana Hastanesi'nde karantina altına alınmıştır. Kamp kadromuzdaki oyuncularımız da önlem olarak ve Sağlık Bakanlığımızın kararı doğrultusunda 27 Ağustos Perşembe gününe kadar Özlüce Tesislerimizde karantinaya alınmıştır. Bu sebeple Özlüce Tesislerimiz giriş ve çıkışlara kapatılmıştır. Daha önceden açıklamış olduğumuz kamp programımız da ileri bir tarihe ertelenmiştir. Kamuoyuna saygılarımızla. Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu"

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR