Bursaspor'da ölüm kalım mesaisi
Nefeslerin tutulacağı tarihi Trabzonspor maçı öncesi Ordu'da kampa giren Bursaspor, ilk antren-manını gerçekleştirdi. Mustafa Er yönetimindeki Yeşil Beyazlılar, kapalı kapılar ardında taktik çalıştı. Güne oyuncuların konaklanılan otelden Ordu şehir merkezine ulaşmaları damgasını vurdu.
BURSASPOR , 02 Haziran 2017 Cuma, 07:27
Bursaspor'da ölüm kalım mesaisi

Bursaspor yarın oynayacağı Süper Lig'deki kaderini belirleyecek Trabzonspor maçı hazırlıklarına önceki gün geldiği Ordu'da 19 Eylül Stadı'nda başladı. Yeşil Beyazlı futbolcular kapalı kapılar ardında çalışırken, antrenörler Mustafa Er ve Ivko Gançev'in futbolculara kritik mücadelenin taktik provasını yaptırdıkları öğrenildi. Çalışmayı sadece başkan Ali Ay, yöneticiler Cem Öztürk, Osman Dinsever ve Fatih Korkmaz ile eski kaptanlardan Ömer Kılıç takip etti. Antrenör Mustafa Er'in Trabzonspor maçında sahaya süreceği 11'i şekillendirmek için alternatifler üzerinde durduğu bilgisi paylaşıldı.

TELEFERİKLE GELDİLER

Futbolcuların yaklaşık bir buçuk saat süren ve yorucu geçen antrenmanda neşeli görüntüler sergiledikleri belirtildi. Bu arada Bursaspor kafilesi Ordu 19 Eylül Stadyumu'na ulaşmakta zorluk çekti. Konaklanılan otelin şehir merkezinden uzakta ve dağlık bir bölge olan Boztepe'de bulunması ve yolun bozuk olmasından dolayı futbolcular Ordu kent merkezine teleferikle indi. Organizasyondaki sıkıntı üzerine Yeşil Beyazlı kramponlar yaklaşık 20 dakika da otobüs beklemek zorunda kaldı. Futbolcular antrenman sonunda da teleferikle yine otele döndü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR