Bursaspor'da oynadığımı keşke babamda görebilseydi...
Yeşil Beyazlı takımın Kartalspor’dan transfer ettiği Ethem Pirgül, Bursaspor’da kalıcı olmak istediğini söyledi. Yakın zamanda babasını kaybeden genç krampon neye üzülüp sevineceği konusunda gidip geldiğini söyledi.
BURSASPOR , 09 Ocak 2014 Perşembe, 08:52
Bursaspor'da oynadığımı keşke babamda görebilseydi...

Bursaspor’un Kartalspor’dan renklerine kattığı Ethem Pirgül, Yeşil Beyazlı formayı giyecek olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Öncelikli hedefinin Bursaspor’da kalıcı olmak olduğunun altını çizen Ethem, “Büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. Çok çalışıp kendimi göstermek istiyorum. Öncelikli hedefim kalıcı olmak” dedi. Musa Çağıran’ı milli takımından tanıdığını belirten ve kendisine çok yardımcı olduğu için teşekkür eden genç futbolcu, Serdar Aziz ile ilgili ise, “Serdar çok iyi bir stoper. Onun izinden gitmek istiyorum. Örnek aldığım futbolculardan biri” ifadelerini kullandı.

MEKANI CENNET OLSUN

Takımda kalıcı olmak için devamlı çalışmak gerektiğini dile getiren Ethem Pirgül, “Zamanın neyi göstereceğini bilemiyorum. Kalıcı olmak istiyorum. Öncelikli hedefim her zaman bu olacak” şeklinde konuştu. Yakın zamanda babasını kaybeden Ethem, konuyla ilgili olarak ise şunları söyledi: “Babamı kaybettiğim için çok üzgünüm. Bir üzüntülü bir de sevinçli haber aynı anda geldi. Neye sevinip neye üzüleceğimi anlamadım. Mekanı cennet olsun. Keşke bugünleri görebilseydi”.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR