Bursaspor'da Shehu belirsizliği
Bursaspor'da Abdullahi Shehu'nun durumu belirsizliğini korurken, yönetimle görüşecek Nijeryalı futbolcu edindiği bilgilere göre net kararını verecek.
BURSASPOR , 12 Ağustos 2019 Pazartesi, 09:21
Bursaspor'da Shehu belirsizliği

YAKIN ÇEVRESİNE KONUŞTU

Bursaspor'da takımda kalıp kalmayacağı belli olmayan oyuncuların başında gelen Abdullahi Shehu Yeşil Beyazlılara geri dönerken, geleceği hakkındaki kararın birkaç gün içinde verileceği bildirildi. Daha önce Bursa'da kalmak istemediğini yönetime bildiren Nijeryalı futbolcunun bu hafta yönetimle bir görüşme yaparak durumunu netliğe kavuşturmak istediği kaydedildi. Son maçta kaptan olarak sahada yer alan Shehu'nun yakın çevresine kariyerine Türkiye dışında bir takımda devam etmek istediğini söylediği biliniyor.

ÖNEMLİ BİR GELİR KAPISI

Ancak oyuncunun menajeriyle Bursaspor'da kalma niyetinde olduklarını açıklamıştı. İşte bu belirsiz ortamdan kurtulmak isteyen Shehu yönetimle yapacağı görüşmede kendilerinin de gelecek planları hakkında bilgi aldıktan sonra karar vereceği kaydedildi. Bursaspor'da sözleşmesi sezon sonunda bitecek Shehu için yönetimin kararı da önem teşkil ediyor. Maddi kaynak arayışındaki yönetimin Nijeryalı futbolcuyu kapalı olan transfer tahtasının açılması hususunda önemli bir gelir kapısı olarak gördüğü biliniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR