Bursaspor'dan Çaykur Rize'ye gözdağı!
Bursaspor'da futbol ve basketbol takımı oyuncuları kritik maç öncesi kameralar karşısına geçti. Yeşil Beyazlı kramponlar kendilerine verilen bu destek karşısında moral depoladı. Teknik direktör Samet Aybaba maçın önemine değindi ve "Bizim için mutlaka kazanılması gereken bir maç" dedi.
BURSASPOR , 15 Şubat 2019 Cuma, 07:52
Bursaspor'dan Çaykur Rize'ye gözdağı!

n Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba Çaykur Rizespor maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında eksiklere ve sıkıntılara rağmen rakiplerini yeneceklerini söyledi. Özlüce Tesisleri'nde soruları yanıtlayan deneyimli teknik adam, "Bizim için mutlaka kazanılması gereken bir maç" derken, "Bizim çalışmayla ilgili, oyun temposuyla ilgili, coşkulu oynama ve oyunda baskı kurma ile ilgili sorunumuz yok. Sonuçlandırma ile ilgili sorunumuz var. Ona da özel çalıştık. Bu hafta içerisinde bireysel ve grup toplantıları yaptık. Bizi destekleyen taraftarlarımızdan aldığımız mesajlar da bu maçın önemini onların da anladıkları doğrultusunda. İnşallah bu maçı lehimize çevirip bulunduğumuz futbol anlamında değil ama tabela anlamında sıkıntılı durumdan bir an önce çıkacağız" dedi.

SAKATLIK SIKINTISI

n Çaykur Rizespor karşılaşmasında sakatlığı bulunan Diafra Sakho, Tunay Torun ve Kubilay Kanatsızkuş'un forma giyemeyecek olması ve Aytaç Kara'nın da kart cezalısı olduğunun hatırlatılması üzerine ise Aybaba, "Futbol bu. Cezalı oyuncumuz oluyor, sakat oyuncumuz oluyor. Keşke bu kadar üst üste gelmeseydi. Zaten yaşadığımız sorunları biliyorsunuz. Mevcut oyuncularımızın da kalitesi iyi. İstiyorlar, onlar da coşkulular. Elimizdeki kadro ile çıkıp en iyisini yapıp maçı kazanmak istiyoruz" diye konuştu. Camiaya Sevgililer Günü mesajı da veren Aybaba "Biz her gün seviyoruz, ülkemizi, evlatlarımızı, dünyadaki herkesi hatta ağaçları, toprakları, denizi seviyoruz. Sevmeye devam etmemiz lazım, günlük sevgilerle bu işleri toparlayamayacağımız ortada." ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR