Bursaspor'dan çıt çıkmıyor
Yeşil Beyazlı kulüp ilk transferi olan Ferhat Kiraz'ı duyurmamakta ısrarcı. Yalanlama haberleriyle dolup taşan resmi sitede ise transferin 'T'si geçmiyor.
BURSASPOR , 17 Haziran 2012 Pazar, 11:39
Bursaspor'dan çıt çıkmıyor
 Bursaspor yeni sezonunun ilk transferini gerçekleştirirken, taraftar Yeşil Beyazlı kulüpten azından çıkacak resmi açıklamayı bekliyor. Boluspor'dan Ferhat Kiraz'ı renklerine bağlayan Bursaspor, bu transferi açıklamamakta ısrarcı. Boluspor yönetimi, "Ferhat'ı Bursa'ya verdik. Hayırlı olsun" derken, Ferhat Kiraz ise Twitter adresinden, "Boluspor yönetimine teşekkür ederim. Bursaspor'la prensipte anlaşmış bulunmaktayım. Resmi imzalar pazartesi atılacaktır. Hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

YALANLAMALAR GECİKMİYOR
Bursaspor cephesi ise hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranmaya devam ediyor. Yeşil Beyazlı takımla görüştüklerini söylemelerine rağmen kamuoyuna yansıyan futbolcu isimlerini resmi internet sitesinden yalanlamakta gecikmeyen kulüp, transferlerde aynı hassasiyeti göstermiyor. Birçok kulüp yaptıkları transfer girişimlerini resmi ağızdan kamuoyu ile paylaşmaktan çekinmezken, Bursaspor'da kulübün resmi sitesinde yalanlama haberleri ilk sırada yer alıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR