Bursaspor eski yöneticisi İlhan Uslu'dan flaş kongre açıklaması
Bursaspor'da merhum Başkan İbrahim Yazıcı döneminde genel sekreterlik görevinde bulunan, ardından geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen kongrede başkan adayları arasında yer alan İlhan Uslu, kişisel web sitesinden 16-23 Mayıs tarihlerinde yapılması kararlaştırılan olağanüstü kongre ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
BURSA , 24 Nisan 2014 Perşembe, 09:21
Bursaspor eski yöneticisi İlhan Uslu'dan flaş kongre açıklaması

Kongre süreciyle ilgili gelişmeleri yakından takip ettiklerini ifade eden İlhan Uslu, son kongrede yaşanan çok adaylı seçimin bu genel kurulda da tekrarlanabileceğine dikkat çekti. Uslu sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kongre süreciyle ilgili gelişmeler tarafımızca da yakından takip edilmektedir. Bursaspor’umuz şartlar ne olursa, hangi platformda yer alırsa yer alsın, asla sahipsiz kalmayacaktır. Son kongrede yaşanan çok adaylı seçim belki bu genel kurulda da tekrarlanacaktır. Bizler eğer bu sorumluluğun altına gireceksek, güçlü, vizyon sahibi,Bursaspor’umuzu yeniden zirve takımı yapacak bir şekilde bu işe soyunuruz. Bu onurlu görevle ilgili gerekli açıklamamız ilerleyen günlerde Büyük Bursaspor camiasının bilgisine sunulacaktır."


 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR