Bursaspor gözünü Paşa'ya dikti
Bursaspor'un yetenekli defans oyuncusu Serdar Aziz, Kasımpaşa maçını kazanarak, Galatasaray müsabakasına moralli çıkmak istiyor.
BURSASPOR , 11 Nisan 2014 Cuma, 21:09
Bursaspor gözünü Paşa'ya dikti

Bursasporlu Serdar Aziz ve Bekir Yılmaz, İstanbul yolculuğu öncesi açıklamalarda bulundu.Kasımpaşa ile oynanacak müsabakayı değerlendiren Bekir Yılmaz, "Galatasaray maçından önce Kasımpaşa müsabakası da bizim için çok önemli. Rakibimi yendiğimiz takdirde ligde de Avrupa kupaları iddiamızı devam ettireceğiz. Rakibimizle yaptığımız için 6 puanlık bir maç. Müsabakaya iyi hazırlandık, hava da yakaladık. Bu havanın devam etmesini istiyoruz. Gidip orada iyi mücadele edip, bize yakışan futbolu oynayacağız. İnşallah Bursa'ya 3 puan ile döneceğiz" dedi. Ayrıca Yılmaz, maçın erken saatte oynanmasının motivasyonlarını etkilemeyeceğini ifade etti.

"Maçın önemine değinen Serdar Aziz ise, "Lig istediğimiz gibi gitmese de her maç bizim için önemli. Biz Bursasporuz ve büyük bir camiayız. Kasımpaşa'yı yenip, Galatasaray maçına moralli çıkmak istiyoruz. Kafamızın önce ligde olması gerekiyor. Bu maçı kazanıp, Galatasaray müsabakasında taraftarımızın desteğiyle kazanacağımıza inanıyoruz" şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR