Bursaspor için dev kampanya!
''Bursaspor'a Destek Kampanyası'' kapsamında Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen istişare toplantısı, Vali Yakup Canbolat'ın başkanlığında gerçekleştirildi.
BURSASPOR , 22 Aralık 2019 Pazar, 09:34
Bursaspor için dev kampanya!

Uzun yıllardır maddi sıkıntıları aşmanın yollarını arayan ve bir türlü çözüm bulamayan Bursaspor'a destek amacıyla önemli bir toplantı gerçekleştirildi.

Daha önce ön görüşmesi yapılan 'Bursaspor'a destek kampanyası'için Bursa Valisi Yakup Canbolat başkanlığında istişare toplantısı yapıldı.Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki toplantıya Vali Canbolat'ın dışında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Bursa iş dünyasının temsilcileri katıldı.

'Bursaspor'a destek kampanyası' amacıyla düzen toplantıda Yeşil Beyazlı kulübe maddi gelir sağlama amacıyla TV kanallarından canlı yayınla yapılacak forma satışı gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı.

Buna göre 27Aralık Cuma akşamı saat 20.00'de başlayacak ve Bursa'daki yerel kanallar ile ulusalda TV 8,5'da canlı yayınlanacak, 4 saat sürecek canlı yayında Bursaspor forma satışı gerçekleştirilecek. Canlı yayından elde edilecek gelir Bursaspor Kulübü'ne aktarılacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR