Bursaspor'lu yıldız F.Bahçe'ye 'evet' dedi mi?
Beyaz TV'de yayınlanan Futbol Arena programında Bursaspor'un milli futbolcusu Ozan Tufan'ın Fenerbahçe ile söz kestiği iddia edildi.
BURSASPOR , 16 Mayıs 2015 Cumartesi, 11:34
Bursaspor'lu yıldız F.Bahçe'ye 'evet' dedi mi?
Ligin bitmesine haftalar kala transfer haberleri de arkası arkaya gelmeye başladı. Özellikle İstanbul takımları üzerinde yoğunlaşan transfer haberleri arasında Bursaspor'un bu yıl oynadıkları futbolla isimlerini ezberleten oyuncuları da yer alıyor.

er transfer döneminde olduğu gibi yüzlerce oyuncu, onlarca takımla anılıyor, ancak bu haberlerin bir çoğu iddiadan öteye de geçmiyor. İşte o iddialardan biri de Beyaz TV'de yayınlanan Futbol Arena programında ortaya atıldı.

TÜRKİYE'DE İLK SIRADA OZAN TUFAN VAR

Sarı-Lacviertli yönetimin, Bursaspor'un genç yıldızı Ozan Tufan'la her konuda anlaşmaya vardığı öne sürüldü.

Futbol Arena'nın haberine göre; Fenerbahçe devre arasında da kadrosuna katmak istediği ancak başarılı olamadığı transferde hamlelerine devam ediyor. Bursaspor'a devre arasında yaptığı tekliften daha iyi bir sözleşme sunacak olan sarı-larcivertli yönetim, milli oyuncuyla söz kesti.

AVRUPA, OLMAYINCA FENER'E "EVET" DEDİ

Haberde ilk tercihi Avrupa takımları olmasına rağmen beklediği teklifleri alamadığı öne sürülen Tufan,Fenerbahçe ile gerçekleştirilen temaslarda imza için son noktaya geldi.

KULÜPLER GÖRÜŞMEDİ...

Bursaspor'dan ayrılma kararı aldığı iddia edilen başarılı futbolcun imzası için kulüplerin anlaşması bekleniyor. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR