Bursaspor taraftarının Erkan Körüstan'la ilgili iddiaları ortalığı karıştırdı
Bursaspor’un taraftar grubu Teksas’ın lideri Selim Kurtulan, Erkan Körüstan yönetiminin Yeşil Beyazlı kulübü büyük zarara uğrattığını söylerken, “Su içmedim diyor topçuya 3 milyon Euro veriyor” ifadesini kullandı.
BURSASPOR , 28 Nisan 2014 Pazartesi, 08:39
Bursaspor taraftarının Erkan Körüstan'la ilgili iddiaları ortalığı karıştırdı

Teksas Taraftar Grubu’nun lideri Selim Kurtulan, olağanüstü genel kurul öncesi açıklamada bulunarak Erkan Körüstan yönetiminin ibra edilmemesi gerektiğini söyledi. Kurtulan; “Bu kongre sürecinde şehrin ileri gelenleri göreve bekliyoruz. Gönül isterdi ki şehrin büyükleri gelsin bu göreve talip olsun ama ne yazık ki kaçıyorlar. Kaçmakta da haklılar. Kulübün borcu çok çünkü. Ben buradan kongre üyelerine bir kez daha seslenmek istiyorum. Bu yönetimi ibra etmeyelim. Bursaspor’a yaptıkları ortada. Gelen yönetimler de aynısını yapmasın. Bursaspor’u zarara uğratıp, çiftlik gibi kullanmasın. Su içmedim diyor topçuya 3 milyon Euro veriyor” diyerek sert sözlerle eleştirdi.

KOMBİNELER TFF’YE

E-bilet ile ilgili de bir karar alacaklarını sözlerine ekleyen Selim Kurtulan; “Kombinelerimizi sezon bitmeden toplayıp hepsini Türkiye Futbol Federasyonu’na göndereceğiz. Artık gerisini onlar düşünsün. Bir de Galatasaray maçı sonrası 30 arkadaşımız ceza aldı. Tribünde 25 bin kişi var küfür ediyor, 30 kişi ceza alıyor. Ayıptır, günahtır. Bir iş yapılacaksa doğru düzgün yapılsın. Biz küfür etmediğimiz maçta, Kayseri’de ceza aldık. Bu sezon federasyon da, hakemler de, şehrin dinamikleri de Bursaspor’un üzerine oynadı. Niye diye herkes kendi kendine düşünüp bir sorgulasın. Bu yönetim taraftarla yüzleşmekten korktu” ifadesini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR