Bursaspor Teknik Direktörü Örnek'ten zehir zemberek sözler
"Başkanla konuşacağım ve gerekeni yapacağım" diyen Bursaspor Teknik Direktörü Adnan Örnek, "Genç takımı sahaya sürelim hiç olmazsa şerefleriyle mücadele ederler. Yazık, günah" dedi.
BURSASPOR , 07 Mayıs 2017 Pazar, 18:11
Bursaspor Teknik Direktörü Örnek'ten zehir zemberek sözler

Bursaspor'un yeni teknik direktörü Adnan Örnek çok sert konuştu. "Futbol adına konuşacak bir şey yok" diyerek sözlerine başlayan Örnek, "Ne söylesek yalan. Özür dilemesi gerekenler burada değil. Ben 12-13 sene bu takımın formasını, 6 sene de şerefimle kaptanlığını yaptım ama böyle bir durum görmedim. Uzaydan futbolcu getirecek halimiz yok. Acaba 2-3 gün bu futbolcular gerçekten silkinirler mi dedim ancak ne yazık ki alışkanlıkları devam ediyor. Başkanla konuşacağım ve gereğini yapacağım. Yazık günah" dedi.

BIRAKIP GİTMEYİ DÜŞÜNDÜM

Ağır konuşmasına devam eden Adnan Örnek şöyle devam etti: "Utandım. Bırakıp gitmeyi düşündüm. Ben dünkü çocuk değilim. Ne söyleyeyim. Bu takımla ilgili ne duymak istiyorsunuz. Aklımdan bazı şeyler de geçmedi değil. Genç takımı sahaya sürelim hiç olmazsa şerefleriyle mücadele ederler. Fazla bir şey söylemeye gerek yok. Soru sorsanız ne cevap vereceğim. Futbol adına bir şey sormayın. Kimi oynatacağız bu takımda. Tek kurtuluş gençler."

'BANA KASA KADRODA OYUNCU KALMAZ'

Futbolculara veryansın eden Adnan Örnek, 'Kadro dışı olacak mı?' sorusuna, "Bana kalırsa kadroda oyuncu kalmaz" cevabını verdi.

'İBRAHİM YAZICI'NIN KEMİKLERİNİ SIZLATTILAR'

İbrahim Yazıcı'nın da ölüm yıl dönümünü unutmayan Örnek, "İbrahim Yazıcı'nın ölüm yıl dönümü. Adamın da kemiklerini sızlattılar. Bugüne denk geldi. Gitsinler İbrahim Yazıcı'nın mezarında dua etsinler. Ondan özür dilesinler" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR