Bursaspor’un yeni transferi Fernandao'dan taraftara mesaj
Bursaspor’un yeni transferi Fernandao kulübün resmi televizyonuna yaptığı ilk açıklamasında, “En kısa sürede katkı vermeye başlayacağım” dedi.
BURSASPOR , 07 Ocak 2014 Salı, 10:27
Bursaspor’un yeni transferi Fernandao'dan taraftara mesaj

Yoğun maç trafiğine en kısa sürede hazır olmak istediğini söyleyen Fernandao, Süper Lig'deki sertlikle ilgili de yorumda bulundu. Fernandao, "Önümüzde kısa bir süre var. Oyuncu grubunu ve hocamızı tanımak da zaman alacak. Ama en kısa sürede katkı vermeye başlayacağımı düşünüyorum. Ben sert geçen maçları daha çok seviyorum. Bu tarz sertliklerin arasından çıkıp golleri atarken zevk alıyorum" dedi.

"Geçmişi olan bir kulüpteyim"

Bursaspor'a geldiği için mutlu olduğunu ifade eden yetenekli futbolcu, "Burada olmaktan çok mutluyum. Hikayesi olan, geçmişi olan bir kulüpteyim. Teklif aldığımda araştırma yaptım. Burada oynayan oyuncularla görüştüm. Onların verdiği bilgiler de çok iyiydi. Bursa şehriyle ilgili bilgiler de çok iyi olunca burada oynama isteğim oldu" diye konuştu.

"Gollerle onları mutlu edeceğim"

Taraftara mesaj veren Fernandao, "Taraftarlar her zaman gole yakın oyuncuları severler. Ben de burada bir çok gol atacağıma inanıyorum. Vereceğim katkıyla ve atacağım gollerle onları mutlu etmek istiyorum. Beni kendilerinden biri olarak saysınlar. Her zaman iyi niyetli olarak çalışacağım" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR